Email: kapcsolat@beginlifealapitvany.hu

Mobil: +36 (70) 397 1634

Adószámunk: 18512575-1-10

BEGIN LIFE PROGRAM

Egy olyan támogatási programot kívánunk biztosítani a hozzánk jelentkező ötletgazdáknak, amelynek célja, hogy annak a bizonyos flow élménynek átélése után, a megvalósíthatóság első és legszükségesebb lépéseiben kiemelkedően fontos támogatást nyújtson.

A PROGRAMRÓL

MIT ADUNK?

Évi 1.000.000 HUF
keretösszegű támogatást, hogy a leendő felhasználók minél hamarabb beazonosítsák és megtapasztalhassák a terméket vagy a szolgáltatást.

HOGYAN ADJUK?

Meghallgatunk téged az elképzeléseidről, majd ha úgy ítéljük meg, hogy a tapasztalataink alapján segíteni tudunk téged, akkor a rendelkezésünkre álló forrásainkkal melléd állunk, elköteleződünk melletted, hogy az első lépéseidet bátrabban megtehesd.

ÜZLETI MEGJELENÉS

Saját márkás ruházati termékeinkkel hozzájárulunk ahhoz, hogy startupodat minden alkalommal egységes öltözetben képviselhesd.

50 db névre szóló névjegykártyát is biztosítunk a számodra.

WEBFEJLESZTÉS

Projektcsapatunkkal támogatunk a landing paged elkészítésében.

• Grafikai tervezéssel
  • Szövegírással
  • Fejlesztéssel
  • Webjog tanácsadással

PR

2500 karakteres PR cikket készítünk az általunk támogatott startupokról és publikálunk a weboldalunkon, bejegyzés formájában a közösségi oldalainkon. A kihelyezett cikk 1 évig kint is marad. A cikkben bemutatjuk az ötletet, a munkatársakat, a startup által biztosítható előnyöket.

PARTNEREINK

Y-Vállalkozói Egyesület

Y VÁLLALKOZÓI EGYESÜLET

Légy Partnerünk

Szívesen megosztanád tudásodat, tapasztalataidat, erőforrásaidat az ötletgazdáinkkal ? Jelentkezz Partnernek hogy téged is bemutathassunk a hozzánk jelentkezők számára.

ÍGY JELENTKEZHETSZ

Csupán annyi a feladatod, hogy az alábbi űrlapot a pontos adataiddal kitöltve elküldöd hozzánk 🙂

Adatvédelem